Producenci

Sonda

Twoje wydatki na żywność wynoszą miesięcznie

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
 
 

Kontakt

 
 
EKOlogicznie
ul. Wilkanów 149,
57-500 Bystrzyca Kłodzka,
woj. dolnośląskie,

Tel.: 695 742 957,
Email: biuro@ekologicznie.net.pl

Adres sklepu stacjonarnego: EKOlogicznie
ul. Strażacka 13A box 12,
57-500 Bystrzyca Kłodzka

Pn - Pt: 8:00 - 18:00,
Sob: 9:00 - 13:00,
 

Organiczna żywność

Zdrowa żywność online – bogactwo produktów i smaków

Zdrowa żywność posiada niezwykle bogate walory smakowe i odżywcze. Osoby, którym nie jest obojętne to, co kupują do jedzenia i w jaki sposób jest ono produkowane, znajdą u nas wiele naturalnych produktów, które wpiszą się w codzienne zapotrzebowanie organizmu. Ekologicznie to sklep internetowy ze zdrową żywnością, który ma za do zaoferowania miłośnikom zdrowego odżywiania wiele artykułów spożywczych wykorzystywanych w każdej diecie. Sprzedawana przez nas organiczna żywność pochodzi od popularnych i sprawdzonych producentów z różnych zakątków świata. Posiada obowiązkowe certyfikaty i spełnia wszelkie inne wymogi, jakie przypisane są artykułom spożywczym dopuszczonym do obrotu na terenie Unii Europejskiej. Organiczną żywność (nazywaną także BIO) oznacza się m.in. graficznym znakiem wspólnotowym w postaci eko-liścia. Na etykiecie znajduje się także nazwa producenta, skład produktu, nazwa i numer jednostki certyfikującej (dopuszczającej do obrotu dany produkt jako właśnie ekologiczny). Zdrowe artykuły spożywcze produkuje się z roślin i zwierząt, które muszą być odpowiednio hodowane. Nie używa się żadnych antybiotyków, stymulatorów wzrostu, sztucznych nawozów oraz genetycznych modyfikacji (GMO). Dba się natomiast o to, aby zwierzętom zapewnić jak najbardziej wartościowy, bazujący na naturalnych składników, pokarm. W przypadku roślin korzysta się z kolei m.in. z naturalnych nawozów (obornika, kompostownika).


Żywność organiczna

Organiczna żywność – w 100 procentach naturalna

Czym jest organiczna żywność? To termin, który oznacza żywność produkowaną bez jakichkolwiek dodatków chemicznych, takich jak np. pestycydy (w nadmiarze szczególnie szkodliwe dla zdrowia) czy nawozy sztuczne. Przetwarzana w naturalny sposób, nie zawiera uwodornionego tłuszczu, glutaminianu sodu oraz innych ulepszaczy. W organicznej żywności znajduje się znacznie więcej przeciwutleniaczy, a one z kolei obniżają ciśnienie krwi, zmniejszają też ryzyko wystąpienia udaru mózgu czy chorób serca. Wspierają one naturalne mechanizmy obronne komórek także dzięki temu, że znajduje się w nich większa ilość witaminy C, magnezu i wapnia.

Zdrowe produkty – od owoców i warzyw po przyprawy i słodycze

W poszukiwaniu zdrowej żywności online zapraszamy do naszego ekologicznego sklepu. Nie brakuje w nim zarówno owoców, warzyw, kawy, herbaty, ziół, olejów, jak i przypraw, napojów, soków czy słodyczy. Polecamy także bardzo smaczne i zdrowe konfitury, dżemy czy produkty mączne, które można wykorzystać do przyrządzenia wielu potraw. Robiąc zakupy w naszym sklepie internetowym ze zdrową żywnością, możesz być pewien, że są to naturalne artykuły. Każdy z producentów, który zajmuje się wytwarzaniem zdrowych produktów, podlega regularnym kontrolom zarówno w zakresie ich produkcji, jak i jakości. W zakresie wyboru organiczne żywności służymy również specjalistyczną pomocą.

Warto pamiętać o tym, że zdrowe odżywianie to nie tylko modny ostatnio trend, ale przede wszystkim inwestycja w swoje zdrowie. Dlatego warto skorzystać z naszych propozycji już dziś.


Warzywa i owoce z ekologicznej produkcji

 
Sklep jest w trybie podglądu

Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

{nocache:5ca56eabf0d74974a668b7e8a3eed830#0}
Click Shop | Hosting home.pl